Štvrtok, 23. Marec 2017 a meniny má Adrián  


Meno:

Heslo:


 www.meteo.sk
 .: kontakty

Jano Lopčiansky
brada
lopciansky@speleodd.sk
 
Jano Dzúr
starý kopáč
dzur@speleodd.sk
0903 - 693333
 
Paľo Herich ml.
Predseda klubu ,aragonit
herich@speleodd.sk
0944 - 108618
 
Ján Matejička
jeepista
janoma1@gmail.com
 
Ľubomír Kokavec
Koškár - pokladník
kokavec@speleodd.sk
0903 - 177570
 
Janko Kokavec
mladý koškár
kokavecj@speleodd.sk
0910696000
 
Roman Krčula
vodár
krcula@speleodd.sk
 
Milan Staroň
Kvikos - jaskynná záchranka
staronm@speleodd.sk
0903-908592
 
Luboš Holík
šéf údolnej podskupiny
holik@speleodd.sk
 
Dalibor Benický
Bibec
benickyd@speleodd.sk
0904-526886
 
Lukáš Benický
Luki, kopáč
benickyl@speleodd.sk
0903 - 624032
 
Martin Rybanský
rybka
rybansky@speleodd.sk
0904 -680050
 
Martin Korček
údolný prieskumník-foto
korcek@speleodd.sk
 
Pavel Osadský
gitarista
osadsky@speleodd.sk
 
Jano Poliak
poliak@speleodd.sk
 
Ivan Matocha
Smejo Ir
smejo@speleodd.sk
0903 - 501485
 
Peter Okoličány
Štípal
okolicany@speleodd.sk
0905 - 309140
 
Zdenko Chrapčiak
Šuhaj, naj kopáč-hospodár
chrapciak@speleodd.sk
0903 - 503553
 
Peter Staroň
Tiger, Dravec, Slivkár, Adobe
tiger@speleodd.sk
0910 - 993562
 
Roman Staroň
Valaška - Pribináčik
staronr@speleodd.sk
0903 - 739391
 
Tatrasoft
LYNX
MKB
DX Tech
UNIDOM
Adamsport
© 2007 Jaskyniarsky klub Demänovská Dolina, programovanie Daniel Pogač - DX Tech, grafika Juraj Bada, posledná aktualizácia: 10.3.2017, 10:31